НАБИРАЙТЕСЬ СИЛИ І ТРИМАЙТЕ КУРС У СВІТ КРАСИВО

Атестація студентів 4 курсу спеціальності «Дизайн» завершилася. Найкращі вітання випускникам, які успішно захистили дипломні проекти!!!

Для вас, шановні випускники, захист дипломних проектів виявився надзвичайно важливим моментом, адже ви перед членами державної екзаменаційної комісії та керівниками проектів підтвердили належний рівень набутих знань і навиків за весь навчальний період у коледжі. Кваліфікаційна робота відтворює синтез професійних якостей, які ви здобули під час вивчення проектування інтер’єру, прикладної перспективи, композиції, проектної графіки, кольорознавства та інших спеціалізованих дисциплін. Упродовж освітнього процесу поряд з аудиторним навчанням ви мали змогу проходити різні види практик, де проявили себе художниками, дизайнерами середовища, дизайнерами декораторами та конструкторами. Незважаючи на дистанційну форму навчання та ваші хвилювання, ви продемонстрували високий рівень професійної компетентності, а комісія вкотре переконалася у тому, що наші випускники насправді дуже талановиті. Слід відмітити повні, змістовні захисти, які характеризувалися креативним підходом до розв’язання поставленої проблеми, наступних студентів: КАСІЯН ВІКТОРІЇ, ЖИБАК НАДІЇ, ПОДЛЕЦЬКОЇ МАРІЇ, ВЕПРИНЯК АЛІНИ, ТОДОРІВ ЮЛІЇ, МИХАЙЛЮК ДІАНИ ТА ВЕЛИКОЇ АННИ.

Касіян В.Т. Дипломний проект дизайну інтер’єру громадського приміщення (Дизайн студія). Кер. І.В.Чмелик

Жибак Н.Л. Дипломний проект дизайну інтер’єру громадського приміщення (офіс). Кер. Т.І.Французенко

Михайлюк Д.І. Дипломний проект дизайну інтер’єру громадського приміщення (офіс). Кер. Т.І.Французенко

Шеремета Х.М. Дипломний проект дизайну інтер’єру громадського приміщення (Кав’ярня). Кер.Т.І.Французенко