Зустріч із дизайнером!

21 жовтня до студентів 3 курсу спеціальності «Дизайн» на предмет “Комп’ютерне проєктування”, завітав Державний дизайнер Івано-Франківської обласної ради Василь Басараба. Більше десяти років Василь Миколайович працює у сфері дизайну інтер‘єру, має власні авторські проєкти. На парі дизайнер поділився з студентами, своїм величезним досвідом у сфері дизайну (продемонстрував свої роботи). Ознайомив з першими кроками роботи дизайнера із клієнтом. Нажаль пару перервала повітряна тривога, студентам довилось пройти в укриття. Проте, наш гість часу не гаяв, а продовжував надалі ділитись своїм новим досвідом та навичками роботи в програмі 3dsMax. Зустріч була дуже змістовною, студенти отримали велику базу знань. Ми щиро дякуємо Василю Миколайовичу, що знайшов час завіти в гості до нас та поділитись своїм дизайнерським талантом.