Про спеціальність

Спеціальність “Дизайн”

Уже сьомий рік поспіль ми навчаємо дизайнерів, успішно позиціонуючи себе як початковий етап у здобутті студентами фахової передвищої освіти у сфері мистецького напрямку.

Після закінчення навчання на спеціальності «Дизайн» студенти отримують кваліфікацію «дизайнер (художник-конструктор)» із додатковою спеціалізацією «дизайн середовища».

 

У будь-якому новому світі нас вражають пам’ятки архітектури та скульптури, особливості дизайну середовища. Вміти творити цю красу навчають на спеціальності «Дизайн». Розпочнемо з того, хто ж такий дизайнер інтер’єру і що ж таке дизайн?!

Дизайн за визначенням – це сучасне мистецтво художнього конструювання, розробки зразків раціональної побудови предметного середовища. Слово «дизайн» у перекладі має кілька значень: задум, план, намір, мета, креслення, ескіз, начерк, малюнок.

Дизайнер інтер’єру  – це фахівець зі створення нових проектів гармонійного середовища для поліпшення умов життя людини. Він створює неповторну атмосферу, стиль, красу і затишок в приміщенні, втілюючи в реальність мрії і настрої замовників. Сама ж професія дизайнера інтер’єрів включає весь процес оформлення інтер’єру, починаючи з планування приміщення, освітлення, систем вентиляції, акустики, оздоблення, розміщенням меблів.

П’ять причин чому варто вибрати нашу професію:

– перспективність;

– цікава творча робота, можливість реалізувати свої фантазії та задуми;

– можливість удосконалюватися і розвиватися від проекту до проекту;

– швидкий та наочний результат своєї роботи;

– як правило, у дизайнерів інтер’єру хороший рівень оплати праці.