Фотогалерея

ПЕРЕДОСТАННІЙ КРОК ЗРОБЛЕНО!

12 червня відбувся захист переддипломної практики студентів 4 курсу спеціальності «Дизайн», що являється передостаннім кроком перед захистом дипломних проектів.

Проблема розвитку професіоналізму та творчих здібностей майбутніх дизайнерів складається з комплексу складних завдань, серед яких важлива роль відводиться навчальній практиці.

Практична підготовка студентів спеціальності «Дизайн», спеціалізації «дизайн середовища» є невід’ємною складовою освітньо-професійної підготовки фахівців в галузі дизайну.

Основною метою практичної підготовки студентів протягом терміну навчання є формування та розвиток у студентів професійного вміння приймати самостійні рішення в умовах професійної діяльності, оволодіння сучасними методами, формами організації праці в галузі дизайну середовища.

Під час переддипломної практики студенти продемонстрували володіння графічними художніми засобами, вміння мислити сучасними художніми формами з врахуванням призначення та конструктивної довершеності проекту.

Завдання для студентів на переддипломній практиці пов’язані зі спеціалізацією студентів як майбутніх професійних працівників. Як правило це дизайн інтер’єру, та вирішення завдань із оформленням конкретних приміщень, а саме розпис стін в Івано-Франківському коледжі. Практикантам потрібно було зуміти синтезувати вже наявний інвентар в аудиторіях з розписом стін, додавши при цьому інтер’єрний акцент на вибір студентів

Загалом студенти-практиканти із поставленими завданнями та цілями практики справились в повному обсязі та досягнули поставленої мети.

Захист практики

ДЗ – 42

ДЗ – 42

 

 

 

Говерла 2016

Святкування Дня вчителя 

День Знань