Французенко Тетяна Іллівна

спеціаліст I категорії,

викладач дисциплін«Макетування та робота в матеріалі», «основи формоутворення та конструювання», «Основи креслення і нарисної геометрії», «Спеціалізований рисунок»

 

Персональна інформаціяОсновні публікаціїКонтакти

Французенко Тетяна Іллівна, спеціаліст першої категорії працює в  даному закладі з 2018 року.  У 2018 році пройшла стажування на кафедрі  «Культорології та мистецької освіти» в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

За час роботи у коледжі Французенко Т. І. зарекомендувала себе професійно підготовленим, відповідальним викладачем, який постійно працює над самовдосконаленням, підвищуює рівень професіоналізму, вивчає передовий досвід спеціалістів області та України. Тетяна Іллівна – невтомний шукач нових методів та видів навчальної діяльності. На її заняттях цікаво. Вони сповнені багатою інформацією, ілюстрованими матеріалами. Викладач постійно звертає увагу на творчий розвиток студентів, який активно поєднує з пізнанням образно відображеного світу. Заняття викладача характеризуються професійністю, творчим підходом до індивідуальних особливостей студентів.

У міжатестаційний період виконала такі методичні розробки:       «Методичні рекомендації до курсу «Макетування та робота в матеріалі»; «Методичні вказівки до проведення занять з дисципліни «Робота в матеріалі»; «Методичні вказівки до проведення занять з дисципліни «Основи креслення та нарисної геометрії».  Займається науково-дослідницькою роботою. Учасник науково-практичних конференції,  приймає активну участь у виставковій діяльності – є учасником обласних , всеукраїнських  та міжнародних виставок, та проведенні майстер класів з художнього розпису тканин «Батик», підготовила студентів до  Першого та Другого прикарпатського фестивалю-конкурсу дизайну одягу «Весняні акорди» – диплом за зайняте ІІ місце  в номінації « Колекція» за колекцію суконь «Волошкове поле» та  иплом за зайняте ІІІ місце в номінації «Костюм» за жіночі костюми «Шовкова косиця». Вдало поєднує навчальну та виховну роботу. У своїй роботі використовує ефективні інноваційні технології, активні форми й методи навчання.