Шановні студенти, колеги та друзі!
Анонсуємо про започаткування рубрики «Мрію-прагну-досягаю», під відповідним хештегом #мрію_прагну_досягаю.
Ми викладачі спеціальності, завжди маємо можливість спостерігати як наші студенти розвиваються і «ростуть творчо». Викладаючи навчальні дисципліни з 1 курсу і до 4 маємо чітке уявлення «загальної картини» розвитку творчих навиків студентів, як всіх – так і кожного окремо, тааак кожного окремо!!!), а студентів на спеціальності «Дизайн» навчається близько 190!
Саме тому, пропонуємо__ продемонструвати себе світу.
Мета_ продемонструвати свій творчий ріст, з чого все починалося і який етап зараз.
Хто може прийняти участь? _будь хто, хто не сумнівається та хто наважиться (ні для кого не секрет, що художники сором’язливі..).
Формат_ потрібно надіслати на сторінку ЦК у Faсebook 2 фото «до» та «після», можна створити колаж, якщо фото робіт потребують додаткового роз’яснення, то потрібно прописати пояснення до робіт.
Вимоги_ просимо надсилати фото робіт за час навчання у коледжі під хештегом #мрію_прагну_досягаю
Бажаємо успіху!
#мрію_прагну_досягаю Кузишин Євгенія. Навчальна дисципліна “Спеціалізований живопис”
#мрію_прагну_досягаю Димашок Іван. Навчальна дисципліна “Спеціалізований живопис”
#мрію_прагну_досягаю Diana Novitska студентка 1 курсу. Навчальна дисципліна “Рисунок”
#мрію_прагну_досягаю Данчура Ангеліна. Навчальна дисципліна “Рисунок”
Дизайн інтер’єру. З чого все починається?
Розробка дизайну інтер’єру починається з складання дизайн-проекту — комплекту документів, що описують функціональні та дизайнерські рішення, в них містяться креслення приміщення і опису всіх деталей майбутнього інтер’єру, включаючи оздоблювальні матеріали і розташування комунікацій. У проекті присутній технічне завдання, в якому описані всі вимоги та побажання замовника.
Далі – Дизайн-проект – це концепція майбутнього інтер’єру з докладною технічною інформацією по його реалізації. Проект дизайну потрібний не тільки для економії часу та коштів, а й збереже Вам нервові клітини та хороший настрій. Всі хто мав справу з ремонтом свого помешкання чи комерційного приміщення (офісу, магазину…) без детального плану дій знають як важко, а часом не можливо обійтися без дизайн-проекту. Навіть, якщо дизайнер інтер’єру захоче зробити щось сам для себе він почне саме з дизайн проекту.
Звичайно, Ви можете ризикнути та спробувати самостійно втілити свої ідеї та бачення майбутнього інтер’єру і на словах чи малюнках (завантажених з інтернету) пояснювати будівельникам чи майстрам, що Вам потрібно. Але як показує практика, краще не експериментувати з цим, тому що в кінцевому результаті Ви не отримаєте бажаного, а даремно витрачені кошти та дорогоцінній час вже не повернути.
На спеціальності «Дизайн» студенти коледжу вчаться виконувати професійні проекти дизайну інтер’єру житлових та громадських приміщень.
Сьогодні хочемо продемонструвати семестрову роботу студентки 3 курсу Христини Вербіцької, з навчальної дисципліни «Синтез творів мистецтва в дизайні». Концепт-борд дизайну інтер’єру. Концепт-борд – це проміжний етап між ідеєю дизайну та дизайн-проектом, це швидше ескіз майбутнього проекту – його візуалізація, де замовник вже чітко бачить, яким буде його майбутній інтер’єр.
Завдання: створити концепт-борд дизайну інтер’єру житлового приміщення для уявного замовника; врахувати побажання замовника, його вподобання; виконати відповідні технічні креслення; підібрати стилістику; матеріали та колірну гаму.