To Be Inspired

26 листопада 2019 року у фортечній галереї «Бастіон»  відкривається виставка живописних робіт «To Be Inspired» «Бути натхненними» студентів ІІІ курсу спеціальності «Дизайн» Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На виставці представлено різні за жанрами та стилістичними проявами живописні роботи творчої молоді.

Така виставка –  уже не перший захід за межами коледжу – свідчить про постійний інтерес та пошуки себе у творчості. Представлені полотна втілюють власні уподобання талановитої молоді, їхнє бажання проявити свій хист та майстерність у таких техніках як акриловий та олійний живопис. На виставці представлені як копії картин відомих митців так і власні авторські роботи.

Ми щиро бажаємо нашим юним талановитим митцям і дизайнерам втілювати свої сміливі креативні ідеї та запрошуємо всіх бажаючих долучитися до прекрасного і в  творах впізнати частинку себе.

Чмелик Ірина Василівна,

кандидат мистецтвознавства,

доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет