13 та 14 вересня студенти першого, другого та третього курсу спеціальності «Дизайн» Івано-Франківського фахового коледжу відвідали виставку дипломних робіт студентів кафедри Образотворчого декоративно-прикладного мистецтва і реставрації Інституту мистецтв, що діє у виставковій галереї Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Студенти разом з викладачами спеціальності Іриною Стребковою та Оксаною Сорокою були в захваті! Виставка вражає різнобарв‘ям стилів, матеріалів, технік та манер виконання. Студенти з цікавістю розглядали твори мистецтва, аналізуючи та одразу обговорюючи побачене.
Виставку також відвідали студенти груп ПО23 і ПО21 з викладч – Тарас Бедрій.
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/09/IMG_5384-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/09/IMG_5381-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/09/IMG_5379-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/09/IMG_5385-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/09/IMG_5386-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/09/IMG_5390.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/09/IMG_5389.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/09/unnamed.jpg)
![](https://ifccyc5.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/111/2022/09/8c1c2170-d689-420a-8bc5-e2dc0a51f53d-300x138.jpg)
![](https://ifccyc5.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/111/2022/09/76f1e56e-c1df-4622-9a53-ff23840e72f9-300x139.jpg)