Пробний творчий конкурс (Рисунок)

Декілька годин тому завершилася чотириденна естафета чи навіть марафон пробних творчих конкурсів (Рисунок) на спеціальності 022 “Дизайн” в Івано-Франківському фаховому коледжі. Загалом, участь у пробному рисунку взяло більше 100 абітурієнтів.

Творчий конкурс з рисунку передбачає виявлення художніх здібностей у вступників, їх здатності сприймати та передавати образотворчими засобами об’ємну форму, її реальні пропорції, конструктивну побудову й світлотіньову характеристику об’єктів з урахуванням особливостей світлоповітряного середовища.

Творчий конкурс додатково сприяє  демонстрації в абітурієнтів рівня просторового сприйняття та можливості майбутнього розвитку предметно-просторового бачення шляхом застосування такого графічного елементу як лінія, її поєднання (штрих) та світло-тональний характер (тон).

Щодня під час такого творчого марафону з абітурієнтами працювали фахівці своєї справи, справжні професіонали, викладачі спеціальності “Дизайн”: голова циклової комісії спеціальності 022 “Дизайн”, кандидат мистецтвознавства, член спілки дизайнерів України, член національної спілки художників України, викладач вищої категорії Ірина СТРЕБКОВА, член спілки дизайнерів України, викладач вищої категорії Тетяна ФРАНЦУЗЕНКО, член спілки дизайнерів України, викладач першої категорії Оксана СОРОКА, член спілки дизайнерів України, викладач вищої категорії Марія ПАЗИНЮК.

Як результат пробного конкурсу рисунку: абітурієнти отримали безцінний досвід, позитивні емоції, занурилися в атмосферу творчості і мали змогу відчути себе справжніми студентами в царині майбутньої професії.