Митці, які надихають!

7 листопада 2023 року в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація книг:

-“Мистецька Івано-Франківщина” ІРИНИ ЧМЕЛИК;

-“40 тижнів. Діалоги про мистецтво і не тільки…”в співавторстві ВОЛОДИМИРА ЛУКАНЯ та ІРИНИ ЧМЕЛИК

Чмелик Ірина Василівна – викладачки Івано-Франківського фахового коледжу спеціальності “Дизайн”, доцентки кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, членкині НСХУ, членкині СДУ.

Книга І.Чмелик “Мистецька Івано-Франківщина”— це спроба окреслити найвиразніші контури мистецького середовища Франківщини, осягнувши її найважливіші сутнісні прояви в образах мистецтвознавців, відомих постатей та подій. Це чудовий синтез зібрань, статей та мистецтвознавчих публікацій який окреслює Франківщину з іншого мистецького ракурсу.

Книга “40 тижнів. Діалоги про мистецтво і не тільки…”в співавторстві В. ЛУКАНЯ та І.ЧМЕЛИК – це спілкування двох художників, двох творчих особистостей, двох мистецтвознавців на різноманітні теми сьогодення, теми-спогади та теми-мрії про майбутнє … “а якщо що – то що..?”

До теплої мистецької атмосфери приєдналися і студенти 2 курсу коледжу спеціальності “Дизайн”.

Дякуємо авторам за таку можливість!