Рубрика «Мрію-прагну-досягаю»

Шановні студенти, колеги та друзі!
Анонсуємо про започаткування рубрики «Мрію-прагну-досягаю», під відповідним хештегом #мрію_прагну_досягаю
Ми викладачі спеціальності, завжди маємо можливість спостерігати як наші студенти розвиваються і «ростуть творчо». Викладаючи навчальні дисципліни з 1 курсу і до 4 маємо чітке уявлення «загальної картини» розвитку творчих навиків студентів, як всіх – так і кожного окремо, тааак кожного окремо!!!), а студентів на спеціальності «Дизайн» навчається близько 190!
Саме тому, пропонуємо__ продемонструвати себе світу.
Мета_ продемонструвати свій творчий ріст, з чого все починалося і який етап зараз.
Хто може прийняти участь? _будь хто, хто не сумнівається та хто наважиться (ні для кого не секрет, що художники сором’язливі..).
Формат_ потрібно надіслати на сторінку ЦК у Faсebook 2 фото «до» та «після», можна створити колаж, якщо фото робіт потребують додаткового роз’яснення, то потрібно прописати пояснення до робіт.
Вимоги_ просимо надсилати фото робіт за час навчання у коледжі під хештегом #мрію_прагну_досягаю
Бажаэмо успіху!