30 квітня відбувся плановий огляд практичних семестрових робіт здобувачів 2 курсу групи Дз-21 з навчальної дисципліни “Композиційна організація форми”, викл. І.В.Стребкова.
Навчальна дисципліна продовжує та поглиблює знання з художньо-конструкторської майстерності. Забезпечує формування практичних навичок створення об’ємних форм та об’ємно-просторових композицій. Здобувачі спеціальності “Дизайн” мали змогу продемонструвати свої творчі здібності у виконанні арт-об’єкту. Процес побудований таким чином, що автор демонструє свою ідею під час виконання графічних площинних, абстрактно-архітектурних композицій, і до втілення ідеї вже у глибинно-просторовій композиції (макеті). Відбувається синтез “ідея-ескіз-матеріал-макет”.
Огляд практичних робіт на спеціальності “”Дизайн”
![](https://ifccyc5.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/111/2024/05/kompozytsijna-orhanizatsiia-formy-ohliad-1024x819.jpg)