Дизайн-процес

9 квітня на спеціальності “Дизайн” відбувся огляд стану виконання курсових проектів здобувачів 3 курсу.

Курсова робота – це цілий комплекс дизайн-процесу, роботи яку здобувачі виконують самостійно під керівництвом викладача-керівника протягом семестру. Вона має включати розуміння потреб і бажань користувача. Зуміти встановити кращий досвід проєктування послуг відповідно до потреб користувачів: зручність, актуальність, стійкість і конкурентоспроможність. Це підхід до розробки дизайн-продуктів, що базується на розумінні як конкретної цілі або «роботи» клієнта, так і мисленнєвих процесів. Такі процеси в подальшому спонукатимуть клієнта до бажання використати чи застосувати арт-об’єкт який був спроектований.

Тематика проектів різнопланова, загалом відображає різні аспекти художнього проектування предметно-просторового середовища  ландшафтного дизайну, але є і декілька тем на предметний дизайн. Курсовий проект відтворює синтез професійних якостей, які студенти здобули під час вивчення проектування інтер’єру, прикладної перспективи, композиції, проектної графіки, кольорознавства та інших  спеціалізованих дисциплін.

Успіху на захисті!