МОТАНКА НА ГІЛЬЗІ

Педагогічний та студентський колектив Педагогічного відділення Івано-Франківського фахового коледжу нагороджений грамотою командира військової частини 1241 50 полку імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України Вадима Ліневського.

Мали за честь брати участь у проєкті «Мотанка на гільзі», який здійснювався у рамках співпраці. Мотанка – давній родинний оберіг українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання поколінь, цінність сім’ї та родини, цінність нації. Студенти 3-4-х курсів спеціальності 022 Дизайн під керівництвом викладачів Французенко Т.І. та Стребкової І.В. розписали гільзи, взявши за основу образ ляльки-мотанки – символу української ідентичності.

Розписані гільзи стануть лотами на обласному благодійному аукціоні. Виручені кошти будуть перераховані на потреби Національної Гвардії України.

Кожен воїн на своєму фронті! Разом до ПЕРЕМОГИ!