Попередній огляд стану виконання курсових проектів студентів 3 курсу спеціальності “Дизайн”

13-14 травня на спеціальності “Дизайн” відбувся огляд стану виконання курсових робіт студентів 3 курсу. Це перша курсова робота, яку студенти виконують самостійно під керівництвом викладача-керівника протягом семестру. Тематика проектів різнопланова, загалом відображає різні аспекти художнього проектування предметно-просторового середовища  ландшафтного дизайну, але є і декілька тем на предметний дизайн. Курсовий проект відтворює синтез професійних якостей, які студенти здобули під час вивчення проектування інтер’єру, прикладної перспективи, композиції, проектної графіки, кольорознавства та інших  спеціалізованих дисциплін.
    Упродовж освітнього процесу в режимі онлайн, можемо сказати, що наші студенти зуміли проявити себе художниками, дизайнерами середовища, дизайнерами – декораторами та конструкторами.
     Незважаючи на дистанційну форму навчання, студенти продемонстрували високий рівень професійної компетентності, а комісія вкотре переконалася у тому, що наші студенти насправді дуже талановиті та креативні.