Процес творчих пошуків та креативних дизайнерських рішень триває!

9 листопада на спеціальності «Дизайн», відбувся плановий огляд стану виконання курсових проектів студентів 4 курсу. Зустріч викладачів-керівників зі студентами відбулася в онлайн-режимі з використанням дистанційних технологій.

За допомогою платформи Google meet, студенти групи Дз-41 та Дз-42 мали змогу в синхронному режимі, продемонструвати свої напрацювання з обраних тематик курсових проектів, а викладачі спеціальності прокоментувати та проаналізувати результат виконаної роботи. Курсовий проект вони виконують у першому семестрі 4 курсу. Курсовий проект – це комплексне завдання в ході виконання якого набуваються та закріплюються, поглиблюються та узагальнюються практичні та теоретичні знання дисциплін, які вивчалися протягом попередніх семестрів.

Щодо тематики проектів – зазвичай це дизайн-проект інтер’єру житлового приміщення одно-дво-чи трикімнатної квартири, з акцентом на одну кімнату. Також,  на прохання дирекції Івано-Франківського ліцею №25, на 4 курсі кращі студенти спеціальності, виконують дизайн-проект майбутнього розпису стіни.

Результати огляду, продемонстрували цікаві дизайнерські пошуки у майбутніх дизайн-проектах житлових приміщень, та творчі вирішення бачення розпису стіни у шкільному приміщенні ліцею №25.

Окремо можна відзначити роботи студентів групи Дз-42: Теліхович Д. (кер. В.А.Шпільчак); І.Стрільбицької (кер В.М.Хомин); М. Макалус (кер Т.І.Французенко); студентів групи Дз-41: А.Соколюк (кер Г.В.Макогін); І.Димашок (кер.І.В.Стребкова).