Настановча нарада з виробничої практики для студентів 4 курсу спеціальності “Дизайн”

26 листопада 2021 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення виробничої практики для студентів ІV курсу спеціальності «Дизайн». Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та проінформувала студентів про їх керівників-методистів від коледжу. Керівники практики Тетяна Іллівна Французенко та Ірина Веніамінівна Стребкова ознайомили студентів з методичними рекомендаціями та програмою виробничої практики, а також розповіли про відповідну супутню документацію, яка повинна бути сформована та подана на захисті. Ірина Веніамінівна Стребкова, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Дизайн»), провела вступний інструктаж з техніки безпеки та ознайомила студентів із правилами поведінки на виробництві, базах практики (дизайн-бюро, дизайн—фірми, студії дизайну, творчі майстерні та ін.) в умовах  карантину.