Захист курсових проєктів на спеціальності “Дизайн”

8 та 9 грудня відбувся захист курсових проєктів студентами IV курсу спеціальності «Дизайн»  Захист відбувався публічно в офлайн форматі.

Курсовий проект, студенти виконують у першому семестрі 4 курсу – це комплексне завдання в ході виконання якого набуваються та закріплюються, поглиблюються та узагальнюються практичні та теоретичні знання дисциплін, які вивчалися протягом попередніх семестрів.

Щодо тематики проектів – зазвичай це дизайн-проект інтер’єру житлового приміщення одно-дво-чи трикімнатної квартири, з акцентом на одну кімнату. Також,  на прохання дирекції Івано-Франківського ліцею №25, на 4 курсі кращі студенти спеціальності, виконують дизайн-проект майбутнього розпису стіни.

Комісією відзначено кращі роботи студентів групи Дз-41, серед яких: Винничук С. (кер Т.І.Французенко); Вінницька Ю. (кер О.В.Сорока);  Мартинів Ю. (кер О.В.Сорока);  Дз-42 : Горникевич В. (кер І.В.Стребкова);  Данилюк Х. (кер. О.В.Сорока), Іванків Т. (кер. В.М.Хомин); Лиско В. (кер. О.В.Сорока).

Як результат, студентами були запропоновані дизайн-пропозиції по обраних тематиках. Вони були креативними, багатогранними, цікавими та практичними.