Зустріч з випускниками коледжу спеціальності “Дизайн”

1 березня о 14:00 год. викладачі спеціальності “Дизайн” Стребкова І.В., Сорока О.В., Французенко Т.І. провели захід на який були запрошені випускники даної спеціальності та здобувачі 1-4 курсів. Також приєдналися – директор Москаленко Ю. М. та заступник директора Полякова Т. В. Мета зустрічі – розказати та продемонструвати випускниками, які вже працюють за фахом, свої досягнення та мотивувати таким чином здобувачів навчатися та розвиватися.

Випускниці нашого коледжу Кузьменчук Марія (випуск 2019 р.) та Остапенко Катя (випуск 2022 р.) працюють дизайнерами інтерʼєру, і хоча досвід роботи не є великий, їм вдалося дуже чітко, змістовно, актуально розповісти про всі аспекти своєї роботи. Вони демонстрували свої готові проекти, які вже втілені в реальність; розказували про нюанси роботи з майстрами, клієнтами; поділилися своїми планами (у сфері дизайну) на майбутнє та професійно відповідали на запитання від здобувачів.

Загалом зустріч пройшла продуктивно, цікаво, як для здобувачів, так і для викладачів, які радіють досягненням своїх колишніх студентів.

Фотозвіт зустрічі та презентації доповідачів додаються.