Звітна наукова конференція секції «Дизайн»

В понеділок, 3 квітня в Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пройшла студентська наукова конференція.

У секції «Дизайн» працювали студенти, які підготували змістовні наукові доповіді. Серед тем, що обговорювалися молодими науковцями були:
– «Вплив сучасних ігрових/мобільних застосунків на особистісний розвиток
дизайнера»;
– «Особливості дизайну дверей Івано-Франківська поч. ХХ ст. у стилі модерн»;
– «Проблематика сучасного мистецтва та арт-ринку в Україні»;
– «Озеленення даху, переваги та недоліки на прикладі концепцій сучасних
забудовників м. Івано-Франківськ»;
– «Роль зонування в оформленні дитячої кімнати».

Свої доповіді презентували студенти третіх та четвертих курсів, а саме:
Соломія ЧУЙКО, Наталія СОРОНОВИЧ, Мар’яна НОВИЦЬКА, Наталя ДИДИК, Валерія ГОРНИКЕВИЧ та Владислав ЛИСКО.

Наукові керівники, викладачі ЦК професійної та практичної підготовки спец. «Дизайн» – Ірина СТРЕБКОВА, Оксана СОРОКА, Тетяна ФРАНЦУЗЕНКО, Марія ПАЗИНЮК та студенти 2 курсу спеціальності “Дизайн”; брали активну участь у роботі конференції, задавали молодим науковцям уточнюючі запитання. В процесі роботи конференції між учасниками відбувалися цікаві дискусії на актуальні теми у сфері дизайну.

Марія ПАЗИНЮК