Державна підсумкова атестація – захист дипломних проектів на спеціальності «Дизайн»

26-27 червня відбувся захист дипломних проектів здобувачів фахової передвищої освіти  4 курсу спеціальності “Дизайн”.

Кваліфікаційна робота відтворює синтез професійних якостей, які студенти здобули під час вивчення таких спеціалізованих дисциплін як: проектування інтер’єру, прикладної перспективи, композиції, проектної графіки, кольорознавства та інших. Дипломний проект складається з графічної частини (трьох планшетів розміром 780х780 мм або банера 800х2400 мм із зображенням дизайн-концепції предметно-просторового середовища) та теоретичної частини-пояснювальної записки (де подано детальний опис актуальності обраної тематики, характеристика аналогів/прототипів та опис власних креслень поданих в графічній частині). Тематика цьогорічних проектів відображає розробки авторського бачення дизайну предметно-просторового середовища інтер’єру житлового приміщення квартири, індивідуального житлового будинку; громадського приміщення комерційного призначення, приміщення громадського харчування; приміщення аптек та офісів.

На спеціальності «Дизайн» працювала Державна Екзаменаційна комісія у складі: Голова комісії –  Ірина СТРЕБКОВА – викладач вищої категорії, кандидат мистецтвознавства, член спілки дизайнерів України, член національної спілки художників України, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Дизайн»; члени комісії – Василь ХОМИН – викладач вищої категорії, член спілки дизайнерів України,  викладач кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Тетяна ФРАНЦУЗЕНКО – викладач вищої категорії, член спілки дизайнерів України; секретар комісії – Оксана СОРОКА – викладач І категорії, член спілки дизайнерів України.

За підсумками захистів дипломних проектів всі студенти 4 курсу груп Дз-41 та Дз-42  та студенти –дипломники, які перебувають за кордоном справилися із завданнями дипломного проектування в повному обсязі, відповідно до поставленої мети та завдань. Дипломні проекти студентів-випускників відповідають всім вимогам та виконані згідно до методичних рекомендацій.

Окремо, Державна Екзаменаційна Комісія відзначила захисти таких студентів: Валерії ГОРНИКЕВИЧ, Катерини ЛУЦЮК, Софії ВИННИЧУК, Марії ВІНТОНЯК,  Юлії ВІННИЦЬКОЇ, Наталі ДИДИК та Ірини КОЧЕРЖАТ – за високий професіоналізм у виконанні дипломного проекту, творчу самоідентифікацію, креативність та глибину розкриття обраної тематики.

Ірина СТРЕБКОВА