День відкритих дверей

9 грудня в рамках проведення презентації коледжу – «День відкритих дверей», відбулась і презентація спеціальності “Дизайн”. На зустріч були запрошені наші випускники 2023 року Аліна КОРНІЄНКО та Катерина ЛУЦЮК також випускниця 2018 року Вікторія ВАКАЛЮК.  Зустріч розпочалася з презентації випускників, в якій вони розповіли саме про свій шлях вступу, навчання та розвитку в коледжі. Вікторія, поділилася своїм незвичним, дещо складним, але не менш захопливим періодом становлення творчості та власного бренду. Відзначивши, неабияку роль в цьому саме викладачів нашого коледжу.

На зустрічі майбутні абітурієнти та їхні батьки також мали змогу поспілкуватись з головою спеціальності Іриною СТРЕБКОВОЮ та викладачем спеціальності Оксаною СОРОКОЮ щодо деталей вступного творчого іспиту.