Захист курсових проектів 4 курсу

12 грудня відбувся захист курсових проєктів здобувачів IV курсу спеціальності «Дизайн» .

Курсовий проект, виконується у першому семестрі 4 курсу – це комплексне завдання в ході виконання якого набуваються та закріплюються, поглиблюються та узагальнюються практичні та теоретичні знання дисциплін, які вивчалися протягом попередніх семестрів та які входять до складу Дипломного проектування.

Щодо тематики проектів – зазвичай це дизайн-проект інтер’єру житлового приміщення одно-дво-чи трикімнатної квартири, з акцентом на одну кімнату. Кращі студенти виявили ініціативу та бажання виконати дизайн-проект майбутнього розпису стіни в приміщення нашого коледжу.

Комісією відзначено кращі роботи студентів групи Дз-41, серед яких: Аліна Говзан, Катерина Грибик, Анастасія Ковалюк _ керівник Тетяна ФРАНЦУЗЕНКО. Дз-42 : Юліана Бекита, Христина Дирів, Вікторія Красножона _ керівник Ірина СТРЕБКОВА.