Профорієнтаційний майстер-клас у «Територія мрій»

У Луквицькій бібліотеці Дзвиняцької ТГ на базі молодіжного простору «Територія мрій» відбувся профорієнтаційний майстер-клас «Дерево коханння», який провела  викладачка коледжу Марія Пазинюк. Школярі ознайомилися з нетрадиційними техніками малювання. Техніки зімʼятий папір та кляксографія стали справжнім відкриттям для юних художників. За допомогою мисткині та її вихованки Юлії Костів, вчительки образотворчого мистецтва Луквицької гімназії, випускниці педагогічного відділення Івано-Франківського фахового коледжу,  учні змогли створити вироби, які адресовані рідним та близьким у День святого Валентина. Спільна творчість юних художників та майстрів принесла позитивні емоції та враження, чарівну атмосферу та справжній святковий настрій.