Настановчі наради для здобувачів спеціальності 022 Дизайн

17 травня 2024 року відбулися настановчі наради з питань організації і проведення:

• пленерної “Біонічної” практики здобувачів 2 курсу;
  • пленерної практики здобувачів 3 курсу;
  • виробничої «Переддипломної» здобувачів 4 курсу спеціальності 022 Дизайн.

Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та проінформувала здобувачів про їх керівників-методистів від коледжу.

Ірина Веніамінівна Стребкова, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Дизайн»), ознайомили здобувачів з методичними рекомендаціями та програмою практик, а також розповіли про відповідну супутню документацію, яка повинна бути сформована та подана на захисті.

Тетяна Петрівна Клубочкіна, провідний інженер з техніки безпеки провела вступний інструктаж з техніки безпеки, а також зауважила про важливість дотримання правил поведінки у разі надзвичайної ситуації в умовах  воєнного стану.

Керівники-методисти практик: Оксана Василівна Сорока, Марія Василівна Пазинюк та Тетяна Іллівна Французенко.