Виставки творчих робіт студентів

Художня фотографія_автор Стрільбицька Ірина, студентка 3 курсу, групи Дз-32

Віртуальна виставка творчих робіт студентів 2 та 3 курсу 2020-2021 н.р.

група Дз-21

Група Дз-22

Роботи Горникевич Валерії, студентки групи Дз-22

3 курс

Виставка «НАТХНЕННЯ»

26 березня у Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулася виставка робіт студентів 3 курсу спеціальності «дизайн», під керівництвом Чмелик Ірини Василівни.

На відкритті виставки виступив директор коледжу Юрій Михайлович Москаленко, підтримавши тенденцію творчих кроків талановитих студентів. Серед гостей були: завідувач педагогічного відділення Полякова Тетяна Вікторівна, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Дизайн» Стребкова Ірина Веніамінівна, викладачі коледжу Нестеренко Світлана Василівна, Сорока Оксана Василівна та інші.

Виставка вразила різноманітністю технік, віддзеркалюючи індивідуальний підхід кожного студента до своєї роботи. На виставці були представленні репліки відомих художників та власні твори студентів.

 

Виставка семестрових робіт з навчальної дисципліни “Рисунок” студентів І та ІІ курсів, спеціальність «Дизайн». Творчі роботи виконані простими та кольоровими олівцями технікою штрихування. В основному це домашні завдання на тему: «пейзаж» та к-ка аудиторних натюрмортів.

To Be Inspired

26 листопада 2019 року у фортечній галереї «Бастіон»  відкривається виставка живописних робіт «To Be Inspired» «Бути натхненними» студентів ІІІ курсу спеціальності «Дизайн» Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На виставці представлено різні за жанрами та стилістичними проявами живописні роботи творчої молоді.

Така виставка –  уже не перший захід за межами коледжу – свідчить про постійний інтерес та пошуки себе у творчості. Представлені полотна втілюють власні уподобання талановитої молоді, їхнє бажання проявити свій хист та майстерність у таких техніках як акриловий та олійний живопис. На виставці представлені як копії картин відомих митців так і власні авторські роботи.

Ми щиро бажаємо нашим юним талановитим митцям і дизайнерам втілювати свої сміливі креативні ідеї та запрошуємо всіх бажаючих долучитися до прекрасного і в  творах впізнати частинку себе.

Чмелик Ірина Василівна,

кандидат мистецтвознавства,

доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет

імені ВасиляСтефаника,

Викладач Івано-Франківського коледжу

Виставка «Полотна творчості» 

У пятницю, 01.06.2018 року у виставковій залі Івано-Франківської дитячої художньої школи (вул. Чорновола 25) відкрилася виставка живописних робіт «Полотна творчості» студентів ІІ і ІІІ курсів спеціальності Дизайн. На виставці представлено близько 40 робіт різних за жанрами та стилістичними проявами. Найбільше представлено пейзажів, натюрмортів,є жанрові картини та портрети, у більшості це копії творів відомих художників світового рівня. Це перший такий захід за межами коледжу, тому, готуючи виставку, студенти відчували хвилювання, яке розвіялося, коли вони почули схвальні відгуки про свої роботи. На відкритті виставки виступили директор Івано-Франківського коледжу Юрій Михайлович Москаленко, який всіляко підтримав перші творчі кроки наших талановитих студентів. Ініціатор виставки, викладач живопису, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва Ірина Василівна Чмелик, яка наголосила на тому, що метою експозиції є показати певний взаємозв’язок між заняттями з живопису та історії мистецтва, яка читається студентам нашого відділення на першому курсі, а також ознайомити молодь з такими новими та цікавими техніками як олійний та акриловий живопис. Тетяна Вікторівна Полякова побажала креативній молоді нових досягнень, голова циклової комісії спеціальності «Дизайн» Ірина Веніамінівна Стребкова закцентувала увагу на вдалому виборі джерел творчості та успішній реалізації власних уподобань. Директор Івано-Франківської дитячої художньої школи Лілія Іванівна Присяжнюк звернула увагу на сміливості окремих ідей і побажала, щоб надалі співпраця між нашими закладами була більш тісною та плідною.

Виставка триватиме до 15.06., тому кожен відвідувач зможе знайти для себе багато захоплюючого та цікавого в творах наших студентів. Ми щиро вдячні Івано-Франківській дитячій художній школі за надану можливість представити свої полотна у чудовому виставковому залі та запрошуємо всіх бажаючих долучитися до прекрасного і в творах впізнати частинку себе.