Віртуальний огляд семестрових робіт студентів 2 курсу з навчальної дисципліни “Живопис”

15 грудня у студентів 2 курсу спеціальності “Дизайн” відбувся віртуальний огляд семестрових практичних робіт з навчальної дисципліни “Живопис”. На фото представлені роботи кращих студентів.

Мета викладання навчальної дисципліни “Живопис”: розкрити закони побудови форми, передачі кольору, тональності на образотворчій площині, організовувати простір виразними засобами живопису, навчити студентів застосовувати матеріали для живопису, технології їх використання та зображально-виражальні можливості засобів живопису у вирішенні навчальних та творчих завдань.

Тематика завдань: натюрморти з предметів побуту, з використанням скляних глянцевих предметів, начерки фруктів та овочів, начерки паперу та натюрмортів.

Викладач І.В.Стребкова